szkolenia dla budżetu

szkolenia wewnętrzne dla budżetu

szkolenia wewnętrzne dla budżetu

Szkolenia wewnętrzne dla budżetu przygotowujemy na ich indywidualne zamówienie. Opieramy się na programie bazowym, który  dopasowujemy do potrzeb i specyfiki działalności danej instytucji.
Często nazywane są „szytymi na miarę”. Są bowiem dedykowane określonej grupie odbiorców pochodzących z jednego podmiotu a program oraz metodologia prowadzenia szkolenia uwzględnia oczekiwania, potrzeby i specyfikę jego funkcjonowania. Podczas organizacji szkolenia bierzemy pod uwagę także kulturę i klimat organizacji.

Klient i Instytut Szkoleniowy A&D wspólnie więc określają poziom, zakres i cel zajęć. Pozwala to uzyskać największą efektywność szkolenia. W czasie szkolenia analizujemy realne przykłady z życia zawodowego uczestników a oni sami mają okazję do wymiany własnych doświadczeń.

Programy organizowanych przez nas szkoleń przygotowują eksperci, wykładowy i trenerzy posiadający fachową wiedzę. Nasi Eksperci to bowiem ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mają różne tytuły, zajmują różne stanowiska i pracują w różnych instytucjach, ale łączy ich jedno – chęć dzielenia się wiedzą z innymi. Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.

Szkolenie wewnętrzne realizujemy nie tylko w siedzibie Klienta, ale również w wybranym obiekcie turystycznym. W tym przypadku przystosowujemy się do dogodnego dla Klienta terminu i ram czasowych.

Szkolenia zamknięte są również świetnym miejscem integracji pracowników oraz poprawy komunikacji i jakości współpracy w jednostce. Często układają się one w dłuższy program rozwoju kompetencji pracowników.

Podsumowując

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy na indywidualne zamówienie instytucji
  • program oraz metodologia prowadzenia szkolenia wewnętrznego dopasowujemy do oczekiwań i potrzeb uczestników oraz specyfiki funkcjonowania podmiotu
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy również na podstawie dokumentów dostarczanych przez Klienta
  • prowadzący szkolenie jest do wyłącznej dyspozycji pracowników jednej instytucji i może skupić się nurtujących ich problemach

Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne już nawet dla kilku osób.

Warto skorzystać z takiej formuły!

Przykładowe programy/tematy szkoleń wewnętrznych

>> KADRY i PŁACE

>> PRAWO i ADMINISTRACJA

>> FINANSE i RACHUNKOWOŚĆ

>> UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE

Opinie i Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników naszych szkoleń otwartych oraz wewnętrznych. Być może ułatwią one Państwu podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej oferty.

 

 

>> zobacz – Opinie i referencje

O nas

KRS: 0000364556
REGON: 241710203
NIP: 6342760734

Numer rachunku

ING BANK ŚLĄSKI
17 1050 1399 1000 0023 5086 5685

Kontakt

Instytut Szkoleniowy
A&D Sp. z o.o.
ul. Nowolipki 28A/16
01-019 Warszawa
email: biuro@ad.edu.pl
tel. +48 22 403 40 94

Pozostałe
szkolenia
Newsletter