szkolenia dla budżetu

szkolenia wewnętrzne dla budżetu

szkolenia wewnętrzne dla budżetu

Szkolenia wewnętrzne dla budżetu przygotowujemy na indywidualne zamówienie instytucji. Opieramy się na programie podstawowym, który  dopasowujemy do potrzeb i specyfiki działalności danej jednostki.
Szkolenia wewnętrzne są dedykowane określonej grupie odbiorców pochodzących z jednego podmiotu a program oraz metodologia jego prowadzenia uwzględnia oczekiwania, potrzeby i specyfikę jego funkcjonowania. Podczas organizacji szkolenia bierzemy pod uwagę także kulturę i klimat instytucji.

Klient i Instytut wspólnie więc określają poziom, zakres i cel zajęć. Pozwala to uzyskać największą efektywność szkolenia. W trakcie szkolenia analizujemy realne przykłady z życia zawodowego uczestników a oni sami mają okazję do wymiany własnych doświadczeń.

Programy naszych szkoleń przygotowują eksperci, wykładowcy i trenerzy posiadający fachową wiedzę. Nasi Eksperci to bowiem ludzie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Mają także różne tytuły, zajmują różne stanowiska i pracują w różnych instytucjach, ale łączy ich jedno – potrzeba dzielenia się wiedzą z innymi. Szkolenia, które prowadzą to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń i odpowiedzi na pytania uczestników.

Szkolenie wewnętrzne realizujemy w siedzibie Klienta oraz we wskazanym lub wybranym wspólnie miejscu, np. obiekcie turystycznym. Oferujemy również szkolenia i usługi doradcze online czyli przez internet na żywo. Niezależnie od formy szkolenia, zawsze przystosowujemy się do dogodnego dla Klienta terminu i ram czasowych.

Szkolenia wewnętrzne są także doskonałym miejscem integracji pracowników oraz poprawy komunikacji i jakości współpracy w organizacji. Często przyjmują formę dłuższego programu rozwoju kompetencji pracowników.

Podsumowując

  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy na indywidualne zamówienie instytucji
  • program oraz metodologia prowadzenia szkolenia wewnętrznego dopasowujemy do oczekiwań i potrzeb uczestników oraz specyfiki funkcjonowania organizacji
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujemy także na podstawie dokumentów dostarczanych przez Klienta
  • prowadzący szkolenie jest do dyspozycji pracowników tylko jednego podmiotu i może skupić się nurtujących ich problemach

Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne już nawet dla kilku osób.

Warto skorzystać z takiej formuły!


Opinie i Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników naszych szkoleń otwartych oraz wewnętrznych. Być może ułatwią one Państwu podjęcie decyzji o skorzystaniu z naszej oferty.

>> zobacz – Opinie i referencjeNa szkolenia wewnętrzne można również uzyskać środki z KFS – Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

>> KFS


Posiadamy Certyfikat Jakości Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES – 290/2019) wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie:

>> zobacz certyfikat

Instytut uzyskał tytuł Firma Szkoleniowa Roku 2015 oraz 2016. Został on nam przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

>> zobacz więcej informacji


Kontakt

Zapraszamy!

tel.: +48 22 403 40 94
e-mail: biuro@na-szkolenie.pl


KATEGORIE SZKOLEŃ


O nas

KRS: 0000364556
REGON: 241710203
NIP: 6342760734

Numer rachunku

ING BANK ŚLĄSKI
17 1050 1399 1000 0023 5086 5685

Kontakt

Instytut Szkoleniowy
A&D Sp. z o.o.
ul. Nowolipki 28A/16
01-019 Warszawa

Pozostałe
szkolenia
Newsletter